Рунічні амулети, талісмани та обереги.
Рунічні амулети, талісмани та обереги.
8 000 грн.
Артикул
050-02

Виготовляються з різних матеріалів, на які можна нанести рунічні символи. Часто з дерева, оскільки воно легко піддається обробці. Але також із каменю, паперу, металу чи кістки. Так само руни можуть бути виготовлені, з дорого металу і носити не тільки як амулет, але і як прикрасу. А дерев'яні таблички з гарними рунічними знаками, що мають певне значення, можна підвісити як удома, так і у себе в офісі. Такі таблички допомагають налагодити стосунки, як у сім'ї, так і на роботі зі строгим та критичним начальством. Дуже часто під час виготовлення рунічних талісманів використовуються поєднання кількох рун, які посилюють дію амулетів. Такі поєднання руни називаються рунограми. Підбираються рунограми індивідуально за тими потребами, які потрібні.

8 000 грн.
Оберіг для дому (двосторонній)
Оберіг для дому (двосторонній)
199 грн.
Артикул
050-01

Цей оберіг для дому двосторонній. Інша його сторона, яку ви не бачите, і звісно не побачите доти поки його не придбаєте для себе, має магічний знак, що випирає з вашого дому, зло, сварки та всіх нечистих духів. Цей оберег приготовлений за всіма законами магії, у визначений йому день, і час. Крім виготовлення, він активований на роботу і служитиме вам довгі роки. Сильним магічним захистом. Дуже важливо розуміти, що цей оберіг – не агресивний захист. Він не повертає бумерангом погані думки, погані почуття та негативні енергетичні обіцянки тим, від кого вони прийшли. Оберіг просто не допускає їх у вашу оселю. Примушуючи розсіюватись у просторі. А та енергетика, яку ви маєте сьогодні у своєму домі. Просто згодом змінить свою полярність. Перетвориться на чисту енергію, не обтяжену чимось негативним. А значить, сварки та скандали у вашій оселі зійдуть нанівець, і в цілому всяке зло зникне, а добра стане більше.

199 грн.
Планетарні, амулети
Планетарні, амулети
5 000 грн.
Артикул
050-03

Вплив планет на долю, здоров'я, кар'єру визначають астрологи. Починається воно ще з народження людини. І продовжується все його життя. Воно захоплює нашу свідомість, Розум, і відповідно проявляється у всьому нашому житті у зовнішньому світі. Коли планети стають впливовими в гороскопі в житті людини, відбуваються різні зміни на краще або гірше. Виправити негативний вплив планети та залучити її позитивний вплив допоможе виготовлення амулету, за всіма законами найвищої магії. У магічний день та годину планети. Амулети можуть бути виготовлені з різних металів, на дереві, папірусі, або на папері. Виготовлення на замовлення, індивідуально.

5 000 грн.
Амулет з плакун-трави
Амулет з плакун-трави
3 999 грн.

Плакун-трава використовується в магічних змовах, як засіб, що допомагає наказувати духами і опановувати скарбами. За старовинними повір'ями вона змушує плакати бісів. З плакун-трави виготовляють амулети, у тому числі й хрести-ники. У мене зібрана трава, на зорі в Іванів день.

Згідно з легендою плакун-трава виросла зі сліз Богородиці, пролитих під час хресних мук Ісуса Христа. Така назва рослина одержала також і з тієї причини, що вона має особливий механізм позбавлення зайвої вологи, яка стікає у вигляді крапель по листі і виглядає, як сльози.

3 999 грн.