Про мене

Мої основні напрямки:

  • ясновидіння;
  • ТАРО;
  • Магія;
  • Парапсихологія;
  • Метафізика;
  • Гіпноз;
  • Фітотерапія.

Я народилася та виросла у селі Старі Петрівці біля Києва.

Мій дід лікував все своє життя тварин травами та народними способами, та ветеринарією. А його мати, моя прабабуся лікувала людей, за допомогою магії та трав. Могла впливати на перебіг справи в суді, виганяла з будинків мишей та всяку нечисть. До неї приносили важких хворих на дифтерію, і вона шепотіла їм прямо в горло змову.

Для лікування хвороб горла
«Вісікаю, закреслюю, задую щічну жабу, зубну жабу, підзубну жабу, язичну жабу, під'язикову жабу, вушну жабу. пiдушну жабу, у раба Божого (ім'я). Жаба ти жаба, відійди геть жаба від раба Божого (ім'я) під вербовий кущ і вересовий кущ, і під білий гарячий камінь. Будьте мої слова тверді міцні у ключі та замки у віки віків. Амінь».

Жабою тоді називали будь-яку хворобу горла. Читаючи змову, вона водила ножем по горлі. На столі в неї стояла тарілка з сіллю, тарілка з водою в якій лежав великий камінь кремінь. Іноді вістря ножа вона опускала у воду, потім водила їм по солі ніби розтираючи її і мазала розтертою сіллю горло. Хворому одразу ставало легше, а за три рази хвороба залишала людину назавжди.

Вона збирала листя з попелиць з дерев сливи та черешні із змовою, вони входили в настоянки та чаї для підвищення чоловічої потенції та жіночого бажання. Для лікування безпліддя у чоловіків та жінок. Їхні рецепти складні у приготуванні.

Свою прабабуся в живих я не застала. Але її дух приходив до мене з раннього дитинства переважно ночами. А вранці я розповідала своїм батькам такі речі, що вони не знали, що зі мною робити, пам'ятаю, як ще у 6 років возили мене на електросон, гіпноз, і зверталися до різних фахівців за порадою та допомогою, щоб мати розуміння, що зі мною відбувається . Вважали мене дитиною індиго.

Потрібно сказати, що в принципі, якщо ви хочете щось дізнатися у мертвого, то великої складності в цьому немає, спробуйте самі.

Попросити підказати у померлого
Потрібно поставити на підвіконня склянку з водою, в яку накапати олію апельсина та гібіскуса і вимовити:

Дух покійного (ім'я) тебе викликаю! Крізь цю воду прийди силу її візьми, дай мені відповідь, уві сні покажи»

Написати на листку в чому ваше питання коротко трьома словами над блюдечком спалити від сірника цей листок. Склянку з водою поставити на блюдечко, прямо на попіл і так залишити на підвіконні.

Коли вода повністю випарується, в останній день уві сні прийде сон, і ви отримаєте підказку померлого.

У 13 років дух моєї прабабусі Олени прийшов до мене вночі з жовтою кулею, що світиться, вона пильно дивилася мені в очі, і її погляд був для мене дуже болісним. Складалося таке враження що ця куля вона принесла для мене та впроваджує у мене її. Я вважаю цю ніч своїм першим посвятою та отриманням сили.

Після цього я дуже серйозно захворіла, на жаль спілкування з мертвими може дуже відбиватися на здоров'я. І в моєму випадку так і сталося, але через деякий час невиліковна хвороба в мене зникла.

Мене весь час цікавила медицина, я також переймала у дідуся та лікування тварин. Ось, наприклад, дуже просто можна

Перевірити чи є на тварині псування
Зріжте шерсть тварини і закатайте в м'якуш хліба. Кулька хліба повинен бути невеликий киньте його в склянку з водою можна святою, і скажіть:

«Вода Божа вияви, чи є пристріт, чи яка порча все покажи».

І так залиште склянку до ранку. Якщо м'якуш з вовною піде на дно значить псування їсти, якщо залишиться на поверхні значить псування на тварині немає.

Я закінчила Київський інститут Народної Медицини і п'ять років працювала в психіатрії, оскільки саме ця галузь мене цікавила найбільше.

Нічого не буває випадково.

У мене так склалася доля, що я вийшла заміж і переїхала жити до чоловіка, в будинок, який раніше належав ясновидячій, зберігся навіть стіл у цьому будинку, за яким вона передбачала долі людям і робила обряди.

Свого часу я навчалася гіпнозу, і можу вважати себе гіпнологом, НЛП, і проходила різні курси з ведення бізнесу, роботи з людьми в бізнесі, створення бізнес-партнерських команд для успішного продажу в Дніпропетровському Університеті Альфреда Нобеля. Навчалася у Міжнародному інституті експериментальної парапсихології.

Багато років тому, коли я проходила посвяту, яку я ніколи не забуду. Справа в тому, що в мене не було тоді магічного імені, а без нього неможливо було рухатися далі.

Може, комусь також допоможе цей мій простий обряд

Отримання грошей

або чогось іншого, що вам знадобиться або буде необхідним для вас.

Справа була така: Нічого безкоштовного в магії немає, і немає в магії ні кумів, ні братків, ні друзів, ні торгу. І тоді ініціатор обряду назвала мені за цей обряд дуже значну суму. Звичайно грошей таких у мене на той період медичного працівника не було, і я поїхала додому засмучена, що не зможу отримати магічне ім'я.

Вдома я взялася за звичайну сільську монотонну роботу і збирала смородину на городі, при цьому співала пісню до ангелів і щиро просила їх послати мені грошей:

«Ангели ви ангели, як я вас люблю, як я вас благаю, як я вас прошу, про Великий Рафаель, про Великий Міхаель, про Великий Габріель, ви до мене прийдіть на крилах прилетите, грошей мені надішліть».

Відразу ж ми вирушили з сином на ринок, щоб продати зібрану смородину. Вийшовши з дому тоді ще маленький, мій син побіг уперед. - Мамо, мамо, він закричав, підбігши до зупинки ось дивись ти грошей просила. І справді це був справжній шок для нас! На зупинці лежала вся необхідна сума на обряд. Людей жодної душі.

Може, хтось засудить мене за такий обряд, за те, що взяла ті гроші, але в мене іншого виходу тоді не було. І ці гроші були посилом з небес, ангельським дивом, усім змістом мого життя, і я їх, звичайно, взяла.

Зараз я вже бабуся, мій син уже дорослий, йому 26 років, він має свою родину, і я вже маю онуку! Але ми часто з ним згадуємо той дивовижний день.

Ми провели обряд з здобуття магічного імені, але щось не сходилося, і мені його не назвали. Сказали йти додому думай яке магічне ім'я має бути в тебе.

Вдома думаючи про ім'я, я вже перебрала всі назви планет, і містичних імен, переклала всі літери в цифри, намагаючись щось скласти, прогулялася старовинним цвинтарем зчитуючи імена на пам'ятниках і нічого мені не допомогло зрозуміти яке ж моє магічне ім'я.

Так і забулася уві сні з думками про це ім'я. А вночі я побачила сон. Уві сні ангели тримали простирадло біле і синім кольором на ньому і було написане моє ім'я. Більше того, вони мені його співали.

Прокинувшись я якнайшвидше його записала щоб не забути і поїхала доробляти обряд. І тут яке ж було здивування, коли мені його назвали, а я дістала папірець, на якому я записала це ім'я, ще будучи вдома. Я вдячна за все.

Пройшло кілька років, я вела прийом людей і переважно займалася зціленням, виправленням доль, підвищенням доходів, підйомом бізнесів, допомагала завагітніти, створити, продати, побудувати, заробити….

Якось до мене прийшов незвичайний відвідувач. Молодий чоловік приніс мені старовинний магічний ніж для чорних операцій, і просив позбавити його магічної сили, забрати його магічне ім'я чорного чаклуна собі разом з його магічним ножем для чорних операцій.

А натомість він просив, поєднати його з коханою дівчиною і дати йому сімейне щастя справжнє кохання, і добробут. З чорною енергією, яку він отримав від своїх предків впоратися він не міг, чорні поневолили його, і за невиконання їхньої волі вони посилали на його невдачі, травми, а дівчина відмовляла йому, і він почав пити.

Сьогодні у цього чоловіка все добре, він позбавився поганих звичок, має хорошу сім'ю, дружину і дочку, що є доказом того, що цей обряд спрацював повною мірою.

Я тоді отримала ще одне магічне ім'я від чорного чаклуна магічний ніж для чорних операцій і життя моє… навіть дуже змінилося. Пам'ятаю, як уперше після цього я вночі йшла на цвинтар і ще здалеку помітила, що він сяє, наче там вогні горять.

Підійшовши ближче я побачила, як кожна могила світиться, ніби вона намазана вся фосфором і пам'ятники відсвічують це свічення. Це зараз я знаю, що таке явище справді буває, але тоді це був для мене знак. Начебто духи вітали мене. Я після цього ще більше почала працювати з цвинтарем, духами мертвих людей та тварин.

Мені іноді дзвонять і запитують, чи правда те, що я працюю з цвинтарем? - Відповідаю, та це справжня правда! Я використовуватиму все, що б допомогти.

Поховати тютюнопаління або підшкірювання трав, що дурманять,
Роблять цей обряд під час спадного місяця, на цвинтарі. Вам потрібно буде в буквальному значенні слова поховати сигарети, або коробку з травою, або приналежність якої користується людина вчасно закурювання трав. І дити з цим на цвинтарі ясним днем ​​до 16-00 у вас час.

Пачка вже повинна бути почата, і до предметів, якими користується запалювач трав вже повинні бути прикладені його руки. Пам'ятайте, що під час проведення ритуалу, а він починається від ваших дверей будинку і поки ви не повернетеся назад, ви не повинні ні з ким розмовляти, і нікуди заходити інакше час просто марно витратите, змова не спрацює.

Знайдіть могилу з ім'ям, як у того, кого хочете позбавити від цього. Промовте змову 3 рази, перш ніж поховаєте пристрасть до куріння:

«Летить ворон без крил, сідає рабові Божому (ім'я) на плече. Ворон сидить сидить, та хвороба прокляту – курево – пророкує. Ти, ворон, мовчи, не каркай! Згубну пристрасть не пророкуй. Не бувати більше хвороби, ні тютюн, ні трави не курити, ні цигарок, ні напасу, ні хапок, ні кораблів, ні п'ят не купувати! Іди відсахнися звичка погана від раба Божого (ім'я)! Поховаю звичку злу в могилі. Небіжчика дурманом, тютюном побалую. Як не курить небіжчик ні цигарок, ні балується травою, що дурманить, так і раб Божий (ім'я) більше не курить. Відтепер і на всі віки. Амінь. Амінь. Амінь».

Тепер акуратно поховайте поряд з могилою те, що принесли і йдіть додому не оглядаючись, і ні з ким, не розмовляючи, поки не переступите поріг свого будинку.

Незважаючи на те, що я стала застосовувати цвинтарну і темну силу, у своїй роботі я виконую всі дії, суворо, справедливо. І я не знаходжусь у рабстві у темної сили. Я, як і раніше, можу працювати і з ангелами, але якщо потрібно і з мертвими, і демонічними силами.

Саме з того часу я і стала активно займатися спортом, а саме важкою атлетикою якої ніколи раніше не займалася. Але гадаю, це тільки мені на користь.

За допомогою силових тренувань та грамотного режиму харчування ми зміцнюємо серце та судини, підвищуємо імунітет, контролюємо масу тіла та прискорюємо розумові процеси. Від занять спортом ми отримуємо ендорфіни щастя.

Щоб отримати енергію

внутрішньої сили від занять спортом, на тренування потрібно справді налаштуватися. І в жодному разі не можна займатися спортом до упаду. Завжди має залишатися стан не доопрацював, ніби не доїв. Виходячи з зали в такому стані подумки, ви повертатиметеся в нього, а енергія зростатиме, і збільшуватиметься ваша внутрішня сила.

Для тих, хто збирається займатися спортом, існує змова набуття сили:

«На високій горі в далекій стороні святий Петро сидить, усю свою волю в кулаку тримає, не їсть, не п'є, пост дотримується. Так і мені від сили буде дано. Амінь».

Іноді люди, кажуть, що спорт - це зайве, він займає багато часу, а м'язи за бажання можна накачати і думками просто сидячи в кріслі перед телевізором або комп'ютером.

На що відповім, що це все не так. Порожні слова. Для досягнення будь-якої мети мало одних думок та одного бажання, до мети потрібно ще й рухатися.

У народі існує думка, що майстер сам собі допомогти не може і що себе лікувати він теж не може, і що бачити майбутнього свого він теж не може - і це справжня неправда!

Всі хвороби, які він отримав, які посилає йому доля, це як випробування, які він має подолати насамперед на найвищому духовному рівні, а потім і на фізичному рівні. Для отримання досвіду, нових знань та нових енергій.

Якими б важкими та невиліковними хвороби та проблеми для нього не здавалися він повинен їх подолати, виправити, і вилікувати собі сам особисто, і у себе спершу виправити всі проблеми. Тільки після цього він може лікувати інших та вважатися майстром своєї справи.

Розумієте, не може цілитель із хворобами шлунка лікувати шлунок іншим людям, із хворобами голови лікувати голову іншим людям, а якщо є проблеми з хребтом, то у такого майстра взагалі земля йде з-під ніг, і так далі.

Жодний екстрасенс не допоможе вам налагодити особисте життя, якщо у нього самого цього в житті ніколи не було. Який би це не був фахівець в інших областях – так у зціленні, наприклад, він фахівець, але, якщо він веде аскетичний спосіб життя, більше, ніж він зможе вам допомогти, це тільки передбачити вам вашу ситуацію, дати вам підказку у вашій ситуації. Але не виправити її.

Виправлення вимагає знань і роботи з енергіями, а як він вам допоможе якщо в нього самої цієї енергії або ні, або він її пригнічує, ведучи аскетичний спосіб життя, або він сам у проблемі, яку йому потрібно вирішувати в першу чергу для себе.

Я займаюся спортом, намагаюся регулярно відвідувати спортзал. Я отримую від спорту море задоволення, бадьорість та заряд енергії. Так ось мій тренер з важкої атлетики, спортсмен, що діє, раптом почав набирати вагу, а це для нього погано, оскільки він не потрапить у колишню вагову категорію, на змаганнях і його відправили до дієтолога. Ох і обурювався він: - Ну чим мені може допомогти ця дієтолог, якщо у неї самої не менше 120 кг ваги? Нехай сама спочатку впорається із цим. І він правий.

Отак і в магії, якщо майстер не має чогось сам він і вам не допоможе в цьому.

Тому шлях майстра - це в першу чергу вдосконалення себе, спокій духу, здоровий спосіб життя, і отримання для себе всього, що душа бажає!

Можливо багато хто так і досі думає, що достатньо мати тільки силу магічну, отриману за успадкуванням, або набуту і все буде що забажаєш.

Це теж не так, через незнання можна начарувати собі того, що насправді буде зовсім і непотрібним, зайвим, не затребуваним, а значить пригнічує, або забирає енергію і життєвий час.

Саме тому постійно відбувається навчання, отримання всіх необхідних знань. Перебування в медитаціях і абсолютному спокої духу, оскільки це і є збереження енергій і здоров'я. Відвідування місць сили. Проведення ритуалів у місцях сили. Насамперед йде робота над собою.

Як не крути, існує фізіологія і душа почуватиметься добре, тільки в здоровому тілі. А щоб воно було здоровим, потрібно для початку розуміти його. І давати йому все, що йому необхідно. Тоді зможете й інші тіла зрозуміти та вистачить енергії та сил і для надання допомоги іншим людям.

Я вважаю у кожного свій життєвий шлях, мабуть такий, я все життя допомагаю людям. І все своє життя присвятила для цього.

Я і зараз активно вивчаю езотерику, метафізику і медицину, ТАРО.

Я активно співпрацюю з Донецькою редакцією газет "Магія", "Народний Цілитель", журналом "Магік+" і є автором їх численних публікацій під псевдонімом "Філанія".

Веду прийом, для всіх, хто потребує моєї допомоги.

Щодня я працюю над собою фізично, розумово, духовно піднімаючись вище.

Щодня, я працюю над своїм майбутнім, так було завжди, так є і так буде завжди.

Щодня, я дарую світу свою любов.

  • Как быть счастливым
    Загрузити