Зняття порчі, прокляття

Зняття порчі, прокляття

Вірити треба в себе, в Господа, а я виконую свою роботу чесно і добросовісно. Так коли ми йдемо наприклад  до стоматолога чи окуліста ми знаємо що ці люди нам допоможуть бо вони знають як полікувати, вони на це вчились і мають знання, і віра в них тут взагалі ні до чого. То так і про мене. Я знаю свою роботу, і виконую її добросовісно та старанно, маю знання.

Ми не можемо вірити в те чого ми не бачили на власні очі і чого ніколи не мали, чого ніколи не відчували на собі, то й повірити в магію не можемо. Та я запевняю вас, що нічого немає неможливого. Абсолютно все можна змінити в своєму житті, всього досягти, все виправити, все отримати. Головне лише бажання. А метод він може бути різний. Інколи для досягнення треба задіяти всі методи, абсолютно всі. І магічні теж.

Порча, пристріт, прокляття надіслані від недоброзичливої людини чи  професійного чаклуна це негативна програма.  Від якої людина на яку зроблено може мати погіршення зі здоров’ям, проблеми з роботою чи бізнесом, раптові аварії, травми, невдачі, розірвані стосунки, пияцтво, та багато інших неприємностей.

Одного разу мене запитав психолог: Чим відрізнити мою роботу з людиною від вашої? На його думку це одна й та сама робота. Але я поясню в чому я бачу різницю.

На сьогодні дуже багато є психологів які вважають що роблять те саме що й чаклуни, але це далеко різні напрямки. Так якщо психолог допомагає людині  сприйняти себе і ситуацію такою як вона є і навчити людину жити з тією ситуацією. Навчити приймати правильні рішення в тій ситуації. «Змінись сам і світ зміниться навколо», так можна охарактеризувати роботу психолога сьогодні. Вона потребує в любому випадку ваших дій, ваших рішень для розв’язання тих чи інших проблем, вона потребує ваших змін зсередини. Це дуже корисно. І робота психолога звісно вам допоможе. Розібратись в собі допоможе. І коли розберетесь то зможете щось змінити. Робота психолога це робота над людиною з середини над її внутрішнім світом, світоглядом. Коли людина його зрозуміє то може отримати зміни. Чи щось змінити в своєму житті, чи хоча б почати бачити ситуацію іншою.

Але ця робота кардинально відрізняється від магії. Бо любий магічний обряд дає людині зміни ззовні. І вже потім з середини. Після обряду можуть раптово знайтись лікарі які встановлять правильний діагноз, які знайдуть правильне лікування, або ж хвороба пропаде сама. Часто і так буває. Після обряду знайдеться робота в зручному місті, притягнуться саме ті люди в життя чи ситуації які необхідні. І людині потрібно буде лише вибирати те що і так їй буде дуже підходити. А це дія ззовні. Магія це робота для людини яка притягує майже завжди з зовні для людини все що треба. І так майже завжди, лише інколи це робота з середини над людиною її клітинами чи думками. Не думайте що це легко, адже вам в любому випадку приймати своє рішення.