Гармонія відносин

Гармонія відносин

Повернення коханих у сім'ю та сімейне щастя. Створення та залучення нових відносин, нового кохання, обряди на шлюб та сімейний благополуччя.

Перемога сексуальної революції, проголошена в ХХ столітті, на жаль, не є рецептом щастя в особистому житті. Навпаки, кількість розлучень та одиноких людей, розчарованих в особистому житті, у всьому світі зростає.

Я проти приворотів, але я за повернення до сім'ї! Я за збереження сім'ї!

Створення сім'ї – це найвідповідальніший крок, який ми робимо у своєму житті. Зробивши цей крок, ми переходимо у світ справжньої суспільної зрілості. Це, перш за все, готовність брати на себе зобов'язання щодо відповідальності за іншу людину.

Насіння – це сім справ я для друга. Ідеальна сім'я – це коли вибір був один раз і на все життя, це – щоб через 20 років почуття та стосунки були кращими, ніж у перший день. Неважливо, який спосіб життя слідує людина, важливе його ставлення до цього.

У Ведах та священних писаннях рекомендується, щоб усі жінки вийшли заміж. Виходячи заміж, кожна жінка підсвідомо мріє, щоб цей чоловік, її чоловік став єдиним і коханим на все життя. Однак, більшість заміжніх жінок знають, як часом важко і непросто пронести цю любов через все життя, залишаючись щасливою та коханою.